Božić 2017 - Žive jaslice

I ove godine, po drugi put, nakon svete mise polnoćke i poldanje svete mise ispred župne crkve uprizorene su žive jaslice. Mladi naše župne zajednice su na glazbeno - scenski način prikazali sve događaje vezane za rođenje Isusa Krista, onako kako je zapisano u evanđeoskim izvještajima. Svetu je obitelj predstavljala obitelj Dominković – roditelji Ignacije i Monika sa svojim djetetom.

Video živih jaslica možete pogledati OVDJE

Božićni koncert 2017.

Dana 28 prosinca 2017. godine nakon svete mise u 19:00 sati, u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Rovišću održat će se tradicionalni Božićni koncert na kojem će nastupati: Dječja skupina KUD-a Rovišće, Češka obec Bjelovar, Mješoviti zbor župe Presvetog Trojstva Rovišće, Ženski vokalni sastav "Mihe" Rovišće, Vatrogasna limena glazba Predavac, KUD "Stari graničar" Cirkvena.

Dođite, svi ste pozvani

Video Božićnog koncerta možete pogledati OVDJE