Promocija nosača zvuka "Izvor radosti", pjesme za vjeronaučne susrete

Dječji crkveni zbor "Anđeo"Dana 29. siječnja 2012. godine u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Rovišću održana je svečana promocija nosača zvuka „Izvor radosti“ kojeg je snimio naš župni dječji crkveni zbor „Anđeo“, a izdala ga je izdavačka kuća „Kršćanska sadašnjost“ iz Zagreba. Ovaj CD sadrži 18 pjesama na dva nosača zvuka od kojih je jedan samo instrumentalna verzija uz pomoć koje možete samostalno pjevati. CD preporučamo kao izvrstan poklon za rođendan djeci, kada znate i ne znate što biste darovali. Na taj način će se širiti nova evangelizacija u domove, a djeca će moći upijati duhovne sadržaje i time kvalitetno hraniti svoju dušu. Darivajući ovaj CD, vi širite dobar glas i o svojoj župnoj zajednici, te omogućujete nastavak snimanja novih pjesama. 

Povodom izlaska ovog CD, par riječi i zahvala iznijela je voditeljica dječjeg zbora Biserka Horvat prof. crkvene glazbe: „U nastajanju ovog projekta izražavam prije svega zahvalnost svećeniku Krunoslavu Detiću, župniku župe Presvetog Trojstva u Rovišću, koji je prepoznao važnost ovog projekta te je podupro ideju. Velika hvala i Općini Rovišće za financijsku potporu projektu. 

Hvala djeci dječjeg crkvenog zbora „Anđeo“ koja su s velikom marljivošću sudjelovala svojim pjevanjem, posebno solisticama: Ivi, Martini B., Martini V., Katarini, Ivani i Mariji! Hvala i gospodinu Ivanu Mikulić, koji je podnio najveći teret provodeći sate i sate u svom studiju, vodeći CD prema savršenstvu. Nadasve mu hvala na lijepim i plesnim aranžmanima, toliko potrebnima djeci da i plesom izraze svoju radost. Na kraju, hvala i dragim vjeroučiteljima koji su sa svojim vjeroučenicima preslušali pjesme i komentarima iz prve ruke dali vrijedan doprinos ovom projektu.“


Dječji crkveni zbor „Anđeo“ čine: Magdalena Barić, Meri Bengez, Martina Bestulić, Sara Duvnjak, Ana Đorđević, Ana Gaši, Dorotea Golome, Eleonora Golome, Petra Hrkač, Iva Ivančević, Antonija Jurić, Petra Jurić, Josipa Marinović, Klaudija Marinović, Marija Perić, Tonka Perić, Ivana Prskalo, Ida Ptičar, Antonija Stapić, Katarina Stapić, Martina Vrdoljak i Matea Vrdoljak.